Przekaż swój 1% podatku!

Rozpoczęliśmy prace nad spotem zachęcającym do przekazania Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty 1% podatku.

Dzisiaj od samego rana kręcimy poszczególne sceny z udziałem podopiecznych Fundacji i Jaśka. Czas rozliczeń podatkowych zbliża się nieubłaganie, więc już niebawem podzielimy się z Wami efektami naszej pracy i zaprezentujemy pełną kampanię. Mamy nadzieję, że przekona Was do przekazania Fundacji 1% swojego podatku.

Podobnie jak w zeszłym roku autorem scenariusza i reżyserem spotu jest Bogdan T. Graczyk. Za kamerami jak zwykle stanęło Kolapsar. Przy produkcji ponownie wspiera nas Farma PRojektów, a postprodukcją zajmie się MoKa Studio. Projekty graficzne wykona studio graficzne Manto. Dziękujemy również GSquare za udostępnienie studia fotograficznego.

Nasza zeszłoroczna kampania 1% opisywała marzenia, m.in. niezwykle kosztowne marzenie – o protezie. Dzięki Waszemu wsparciu kilka takich marzeń udało się spełnić. W tym roku nasi podopieczni znowu liczą na Waszą pomoc. Zachęcamy Was do przypomnienia sobie apelu Jaśka, obejrzenia naszych kampanii z poprzednich lat i obejrzenia zdjęć z planu zdjęciowego spotu 2013!


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.