8:57, 10 kwietnia 2010

Zarząd Fundacji Jaśka Meli i wszyscy współpracownicy Fundacji składają wyrazy żalu i współczucia rodzinie Pana Prezydenta RP i Jego Małżonki oraz wszystkim rodzinom tragicznie zmarłych Delegatów na obchody rocznicy katyńskiej.

Informacja o katastrofie zaskoczyła nas na Jasnej Górze. Dojeżdżaliśmy na spotkanie z młodzieżą z Koszalina. Trudno o lepsze miejsce na refleksję i modlitwę… Dziękujemy bpowi Edwardowi Dajczakowi za poprowadzenie tego spotkania.

Dosłownie dzień wcześniej, w piątek, zamieściliśmy na naszej stronie informacje o nowym projekcie Caritas Polska – Radiu IN, integracyjnej rozgłośni radiowej, gdzie w radzie programowej obok Jaśka zasiadła śp. Maria Kaczyńska. Nie mieści nam się w głowie, że tej niezwykłej osoby już z nami nie ma…

W takich chwilach ludzie zadają sobie dziesiątki pytań: dlaczego? Po co? Pytanie goni pytanie. I wszyscy cierpimy na deficyt odpowiedzi. Ktoś kiedyś powiedział, że Bóg objawia się w pytaniach, a nie w odpowiedziach… Ufając, że wszystko w życiu dzieje się po coś, łączymy się w żałobie z wszystkimi, którzy opłakują tragiczną śmierć Prezydenta RP, Jego Małżonki i pozostałych członków delegacji.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.