Bieg dla jasia szopy

Biegasz, czy nie biegasz – i tak musisz wziąć udział w tym biegu!
Na weekend (20 maja niedziela od godziny 10:00) zapraszamy Was do Łazisk Górnych – czyli miejsca urodzenia naszego podopiecznego małego Jasia Szopy. O naszym podopiecznym na pewno słyszeliście już, przy okazji innych naszych akcji.

Na pomysł biegu dobroczynnego wpadł przyjaciel rodziny Aleksander Widera. Idee udało się podrzucić kilku innym osobom i w ten sposób nabrała dość sporej skali i rozmachu :)

 Pierwszym punktem planu jest długość trasy – 2,5 km to odcinek, który przebiegnie dosłownie każdy niezależnie od tego, jak dawno temu prowadził ostatnią sesję ćwiczeniową ;)

Dodatkowo idee biegu wspierają lokalne władze w osobie Burmistrza Łaziska Górnego Pana Aleksandra Wyra oraz Rady Miejskiej w Łaziskach Górnych – którzy obieli wydarzenie honorowym patronatem i firmy.

Ponadto wyjątkowe zrozumienie dla sprawy Jasia wykazały lokalne firmy które wsparły bieg: ERG System S.A, Virman, Trans Oil Sp. z. o. o., Zenmar, Sakem, Centrum Handlowe – Duży, Printex Szczepan i Sebastian Łapot. Jeśli dodamy, że mecenat medialny nad biegiem objęła Telewizja Polska S. A. Odział Katowice i Gazeta Łazicka a przyjacielem medialnym jest Dziennik Zachodni – to daje to obraz skali tego wydarzenia.

Prosimy Was, jeśli tylko to możliwe o udział w tym rodzinnym biegu-pikniku. Na imprezie będzie obecny mały Jaś Szopa wraz z rodziną i przyjaciółmi rodziny – naszą Fundację reprezentować będzie Tomek Coufal. Do zobaczenia! ;)


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.