Bieg po zdrowie

Zapraszamy Was do udziału w Biegu po zdrowie, który odbywa się w ramach Dni Prokocimia. Uczestnicząc w biegu, wesprzesz Fundację Wygrajmy siebie oraz Fundację Poza Horyzonty. Zapisz się i biegnij razem z nami w sobotę, 8 czerwca 2013!

Bieg stratuje 08 czerwca o godz. 10:30 sprzed XV Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Curie-Skłodowskiej w Krakowie (Al. Dygasińskiego 15, 30-820 Kraków). Trasa będzie przebiegać wzdłuż Alei Dygasińskiego, po parku im. Jerzmanowskich. Wracamy Aleją Dygasińskiego pod szkołę, gdzie spotykamy się na Zielonym Pikniku.

Bieg odbywać się będzie w dwóch kategoriach: grupowej i open. Do kategorii grupowej zaproszone są  zorganizowane grupy min. 3-osobowe, max. 5-osobowe, reprezentujące różne środowiska, m. in: szkoły, domy kultury, organizacje pozarządowe, firmy, instytucje, jednostki samorządowe, grupy parafialne itp. W kategorii open może brać udział każdy, kto ukończył 13. rok życia.

W programie Zielonego Pikniku, który rozpocznie się o godz. 11:00, m. in. konkursy wiedzy o Dzielnicy XII, na temat i zdrowego stylu życia; konkurs mody ekologicznej, a także nauka gry w szachy, aerobik na wesoło, nauka tańca towarzyskiego i wiele innych. Piknik zakończy występ kapel młodzieżowych „Zdrowe granie”.

Wszelkie informacje na temat wydarzenia i regulamin biegu dostępny jest pod poniższym linkiem:
http://xvlo.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=240:bieg-po-zdrowie-i-zielony-piknik-z-xv-lo&catid=6:newsy. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.