Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy

31 grudnia 2012 r. odbył się 28. Uliczny Bieg Sylwestrowy w Trzebnicy.

W tym roku, po raz pierwszy społecznym patronem biegu została nasza Fundacja. Pieniądze zebrane podczas biegu – ponad 16 000 zł!!! – zostaną przekazane na rzecz naszego podopiecznego Jasia Szopy.

W Trzebnicy pożegnanie starego roku odbyło się w naprawdę pięknym stylu. Na starcie stawiło się ponad 1200 osób, w tym 200 kobiet. Dopisała nie tylko frekwencja, ale i pogoda: biegacze pokonali dystans w rekordowo wysokiej, jak na grudzień, temperaturze +8 stopni Celsjusza!

Przypominamy, że Bieg Sylwestrowy zorganizowany został przez grupę Liderów Przyszłości – z Banku Zachodniego WBK, który w ramach Obsługi bez barier zaangażował się w działania Ogólnopolskiego Programu Protezowania. W 2013 zostanie zorganizowane jeszcze kilka akcji przez grupy Liderów Przyszłości z innych województw. Będą na bieżąco relacjonowane na stronie copoamputacji.org.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, organizatorom, sponsorom i partnerom Biegu Sylwestrowego w Trzebnicy za pomoc i wspaniałe chęci. Oby cały ten rok był dla nas wszystkich tak szczęśliwy!

Zapraszamy również do przeczytania artykułów na temat biegu:
W Trzebnicy pobiegną dla Jasia – Onet.pl oraz Zwycięzcy biegu sylwestrowego w Trzebnicy – Onet.pl.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.