Biegowy hat-trick Jasiek Mela Team

W trakcie IV Integracyjnego Biegu Klimontowskiego zawodnicy Jasiek Mela Team odnieśli wspaniały sukces. Na dystansie 10 km w kategorii osób niepełnosprawnych z dysfunkcją kończyn dolnych zwyciężył… Jasiek Mela!

W Półmaratonie rozgrywanym na dystansie ponad 21 km: w kategorii K1 drugie miejsce zajęła Ewa Nowak. W klasyfikacji osób z dysfunkcjami ogólnymi Półmaratonu w Klimontowie na podium stanął Piotr Pogon. Cieszymy się ogromnie, tym bardziej że ilość osób niepełnosprawnych i sympatyków-wolontariuszy Fundacji zgłaszających się do naszego zespołu, stale powiększa się. Szczególne podziękowania kierujemy dla firmy New Balance, sprawującej opiekę sprzętową nad Jasiek Mela Team\’em oraz Polskiemu Komitetowi Paraolimpijskiemu, który ufundował nagrody pieniężne.

Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!