Co słychać u Kamila

Dzisiaj postanowiliśmy oddać głos jednemu z podopiecznych Fundacji. Historię Kamila Misztala znacie zapewne dość dobrze – ponieważ często pojawiał się on w poprzednich naszych doniesieniach. Pozytywne zmiany w życiu Kamila nabierają tempa po zorganizowaniu dobroczynnego koncertu oraz przygotowaniach do bicia rekordu Guinessa w zbieraniu nakrętek na protezę, do Kamila lawinowo napływają zgłoszenia od młodzieży i dorosłych pragnących pomóc mu w zbieraniu pieniędzy i nakrętek na dobrą protezę:
Witam!
Jestem strasznie poruszony a z drugiej strony szczęśliwy tym co się teraz dzieje. Jestem pozytywnie zaskoczony że w Naszym kraju jest tyle osób o tak dobrym sercu i którzy chcą pomagać innym. To Jest fantastyczne:) W tej chwili nie nadążam odpisywać na wiadomości i odbierać telefonów od osób które chcą włączyć się w akcję. Wszystko to po wielu reportażach, wywiadach a w szczególności reportażu w głównym wydaniu wydarzeń w tv Polsat, które były emitowane w niedzielę. Wszystkim z całego mojego Serca DZIĘKUJE! :)
Pozdrawiam. Kamil Misztal
Mamy nadzieję że treść tego przesłania pobudzi Was tak jak i nas do jeszcze lepszej pracy nad zmienianiem tego co do zmienienia jest możliwe! ;)

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.