CTO zmienia się w VIGO Ortho-Polska!

Nasz główny partner w Ogólnopolskim Programie Protezowania ma nową nazwę – V!GO Ortho-Polska.

Zmiana nazwy jest wynikiem połączenia w jedną firmę niezależnie działających spółek holdingu Ortho-Group. W ten sposób powstało V!GO – jedna z największych w Europie firm ortopedycznych oferujących indywidualne zaopatrzenie. Podmioty budujące V!GO plasują się w europejskiej czołówce pod względem wiedzy, technologii oraz kompetencji, i dzięki temu zapewniają światowy poziom zaopatrzenia ortopedycznego.

Wysoka jakość usług, połączona z profesjonalizmem pozwoliła podjąć współpracę z renomowanymi uczelniami i uniwersytetami: University hospital of Leuven (KUL), University hospital of Atwerpen (UNA), University hospital of Gent (UZG). Wspólne działania polegają na opracowywaniu nowoczesnych rozwiązań w zakresie sprzętu ortopedycznego oraz technologii materiałowej. Siłą V!GO jest wiedza i doświadczenie ponad czterystu pracowników – najlepszych specjalistów w zakresie sprzętu ortopedycznego.

Ambicją VIGO – Ortho Polska jest pozostać wśród liderów wytwarzających indywidualne zaopatrzenie ortopedyczne. Celem VIGO jest pomoc w jak najefektywniejszym przywracaniu funkcji ruchowych – w celu uzyskania maksymalnego stopnia sprawności. Jest to możliwe zarówno dzięki wykorzystywaniu najnowszych osiągnięć technologicznych, jak i wiedzy oraz kompetencji międzynarodowych specjalistów. Wierzymy, iż nasi Pacjenci odczują pozytywnie konsekwencje tej zmiany.

W imieniu całej ekipy Fundacji Poza Horyzonty oraz naszych podopiecznych – gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszym rozwoju firmy!

Zobacz jak Jasiek Mela zwiedzał nowy oddział VIGO w Warszawie.

(źródło: VIGO/FJMPH)

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.