Daj się oswoić – bransoletki ElfJoy dla Fundacji Poza Horyzonty

Życie jest jednostajne. (…) To mnie trochę nudzi. Lecz jeśli byś mnie oswoił, moje życie nabrałoby blasku.
Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę

Z przyjemnością informujemy o hucznym starcie naszej nowej, wyjątkowo eleganckiej akcji - „Daj się oswoić”! Zapraszamy Was do udziału poprzez zakup jedynej w swoim rodzaju bransoletki firmy ElfJoy. Dochód ze sprzedaży bransoletek przeznaczony jest na potrzeby podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty!

Wkrótce startuje sprzedaż wysyłkowa bransoletek, o której będziemy Was na bieżąco informować!

Tymczasem bransoletki miały swoją premierę na wczorajszych targach ubrań i dodatków Ściegi w Hotelu Europejskim w Warszawie, gdzie odniosły spory sukces! Gratulujemy pierwszym posiadaczkom naszych bajkowych skarbów i gorąco zachęcamy wszystkie Panie do zaplanowania zakupu bransoletek jeszcze przed Świętami, a Panów – do sprezentowania ich damom swych serc :)

Akcja jest pomysłem i realizacją naszej wolontariuszki z Łodzi – Agaty. Drugą połową projektu jest autorka biżuterii, artystka prowadząca firmę ElfJoy - Kasia Kucharska. Kasia stworzyła projekty bransoletek inspirowane fragmentami „Małego Księcia” – rozmowy głównego bohatera z liskiem, nadając im tym samym piękne przesłanie przyjaźni.

- Co znaczy ‚oswoić’? - Jest to pojęcie zupełnie zapomniane – powiedział lis. – ‚Oswoić’ znaczy ‚stworzyć więzy’.
Antoine de Saint-Exupéry, Mały Książę

Dla nas pojęcie ”oswoić” ma wyjątkowe znaczenie – doskonale wpasowuje się w działania Fundacji: amputowani oswajają swoją niepełnosprawność, oswajają się z nią. Razem oswajamy otoczenie z tematem amputacji, z widokiem kikutów, z aktywną i radosną obecnością ludzi po amputacjach w społeczeństwie. Ten rok przyniósł wiele takich oswajających i tworzących więzi działań. Przyszły zapowiada jeszcze więcej! Dlatego dołączcie do nas i dajcie się oswoić!


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.