„Dingo. The Musical” w Teatrze Variete w Krakowie

Musical to wyjątkowe charytatywne wydarzenie już po raz czwarty realizowane przez Fundację Jaśka Meli Poza Horyzonty oraz pracowników firmy UBS. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu, pasji i zapałowi osób biorących udział w poprzednich edycjach, muzyczne spektakle odniosły wielki sukces. Tym razem nie będzie inaczej! Tegoroczna edycja Musicalu odbyła się 17 i 18 października w Teatrze Variété w Krakowie oraz odbędzie się 7 listopada w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu!

W show udział brali pracownicy UBS i przyjaciele, których podstawowym celem jest przygotowanie widowiska, mającego usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających widzów. Mogliśmy przenieść się w klimat dzikiego zachodu. Oprawę muzyczną zapewnił zespół grający na żywo, znany ze współpracy przy poprzednich edycjach Musicalu. Próby, pod bacznym okiem reżysera, Michała Drozda, trwały już od kilku miesięcy, a za koordynację wszelkich działań odpowiedzialny jest sztab wolontariuszy pod wodzą Macieja Kalke.

Zyski ze sprzedaży biletów zostaną w tym roku przeznaczone na zakup protezy dla Marioli Łukawskiej i innych podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Mariola ma 36 lat, w czerwcu zeszłego roku została potrącona przez samochód, w wyniku czego straciła nogę na poziomie podudzia. Jest mamą trójki dzieci w wieku 16, 8 i 7 lat, które wychowuje samodzielnie. By znów w pełni cieszyć się macierzyństwem i wrócić do aktywności zawodowej, Mariola potrzebuje profesjonalnej protezy podudzia oraz intensywnej rehabilitacji.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.