Dobroczynna wyprawa Horyzont Wicklow 2013 w mediach

W poniedziałek ruszyła Horyzont Wicklow 2013 – polska wyprawa dobroczynna Fundacji Jaśka Meli. Nasi podróżnicy szczęśliwie wylądowali w Dublinie i rozpoczęli tygodniową wędrówkę, której celem jest zdobycie Lugnaquilla (925 m n.p.m.), najwyższego szczytu Wicklow Mountains.

Naszym projektem zainteresowały się media i na lotnisku w Warszawie, przed startem samolotu, solidnie przepytały uczestników. Powstały 3 reportaże, do których obejrzenia serdecznie zachęcamy:

- w TVP: http://www.tvp.pl/publicystyka/programy-informacyjne/wiadomosci/najciekawsze-materialy/dobry-kierunek/11143734

- w TVP INFO: http://tvp.info/serwis-info/wideo/20052013-1630/10926353 (od 00:14:52)

- w Teleexpressie: http://teleexpress.tvp.pl/ (od 06:05)

Wszystkie media podkreślały nie tylko cykliczność wypraw organizowanych przez Fundację; determinację i odwagę wszystkich uczestników, ale także nowy cel projektu – dobroczynny: zebranie funduszy na protezę dla naszej podopiecznej Martynki Karbowskiej (Martynkę możecie poznać bliżej, czytając relację z jej odwiedzin w siedzibie Fundacji). Dla nas również jest on w tym roku najważniejszy, dlatego bardzo liczymy na Wasze wsparcie.

Zachęcamy również do śledzenia naszych dzielnych wyprawowiczów poprzez codziennie uzupełniany Dziennik wyprawy, pełen gorących wrażeń i bieżących zdjęć!


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.