Dobroczynne Tańce Wśród Piratów dla Kamila

31 października 2011 r. dwójka podróżników – Magda i Marcin – wyruszą w wymarzoną podróż do Ameryki Centralnej, którą połączą z akcją charytatywną na rzecz Kamila Misztala, podopiecznego Fundacji Poza Horyzonty.

Kamil Misztal jest młodym chłopakiem, który w dzieciństwie uległ poparzeniu i musiano amputować mu nogę w okolicy uda. Jest bardzo żywotną osobą – interesuje się sportem, gra w siatkówkę na siedziąco. Nadzieja na normalne życie dzięki protezie daje mu mnóstwo energii. Magda i Marcin chcą mu pomóc, by mógł cieszyć się ruchem jak najszybciej.

Podróż ma dać odpowiedź głodowi przygód, zaspokoić eksplorerską dociekliwość, ugruntować fascynację tańcem oraz pogłębić wiedzę o Skarbie, który czeka na ich odkrycie. Planowana Trasa Wyprawy to Wenezuela – Dominikana – Kuba – Panama (z wyspami San Blas). Celem przedsięwzięcia będzie poszukiwanie tajemnic Tańca, Piratów z Karaibów i ukrytego Skarbu. Duchowego wymiaru przekraczania horyzontów nadaje projektowi współpraca z Fundacją i chęć niesienia pomocy Kamilowi.

Po powrocie do Polski, wraz z Fundacją Poza Horyzonty, Magda i Marcin będą organizować wystawy charytatywne w Mielcu, Lublinie, Krakowie i innych miastach, kiermasze karaibskich pamiątek, aukcje zdjęć i inne imprezy charytatywne – wszystko na rzecz rehabilitacji Kamila Misztala. Kamil już teraz aktywnie włącza się w akcję, jest niesamowicie przedsiębiorczym chłopakiem! Mamy nadzieję, że kiedyś wszyscy wzruszymy się nad pocztówką, którą to Kamil wyśle nam z miejsca, o którym marzy!

Magda i Marcin polecą do Ameryki dzięki strategicznemu sponsorowi – portalowiwww.WhyNotFly.pl, z którego zawsze korzystali, planując podroż. Jako stali klienci, zwrócili się z prośbą o zasponsorowanie biletów na ten szczególny cel. Wnikliwa i cierpliwa Pani Ewa pomogła wyszukać połączenia w bardzo atrakcyjnych cenach, a Zarząd Firmy zdecydował się sponsorować przedsięwzięcie!

Całą wyprawę można śledzić za pomocą strony www.magdaimarcin.pl oraz na facebookowej stronie „Magda i Marcin”

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.