Dobroczynne Walentynki!

Kiedy: 14 lutego , Godzina: 18:30

Gdzie: Budynek Parafii pw. św. Wincentego Pallottiego w Warszawie

ul. Skaryszewska 12 Warszawa

„Jeśli miłość coś znaczy to musi dać znak”

Marzysz o tym aby spędzić walentynkowy wieczór z ukochaną osobą w wyjątkowy i niebanalny sposób? Chcesz żeby było inspirująco, aby wspólnie spędzony czas zaowocował Wam jak najgłębszym wzajemnym poznaniem i zrozumieniem?

Jeśli tak właśnie jest, gorąco zachęcamy Cię do zrealizowania tych marzeń! Jest to możliwe właśnie dzięki spotkaniu „Miłość, czyli potrzeba i dar„.  Prawdziwa miłość składa się zarówno ze daru jak i potrzeby, to znaczy że dobre jest to, że potrzebujemy się nawzajem i wciąż nie możemy się sobą nasycić, a jednocześnie możemy dać ukochanej osobie największy dar jakim jest nasze oddanie.

Podczas warsztatów dla zakochanych poprowadzonych przez Mariusza i Katarzynę Marcinkowskich z Fundacji Rodzin Pełna Chataskupimy się na rozwoju miłosnych relacji w związku. Oprócz tego wspólnie obejrzymy inspirujący film z wspaniałej wyprawy podopiecznych naszej Fundacji z Jaśkiem w góry Beskidu Niskiego, dzięki czemu lepiej zrozumiemy jak wiele jesteśmy w stanie z siebie dać drugiej osobie, także w tych „zwykłych” codziennych sytuacjach:)

W przewie między tak ważnymi tematami, za sprawą Patryka Sławińskiego z firmy WodzirejCollective nauczymy się kilku podstawowych kroków tańca integracyjnego, oraz przećwiczymy temat daru biorąc udział w emocjonującej dobroczynnej loterii fantowej na rzecz naszej Fundacji oraz Fundacji Rodzin Pełna Chata.

Dla fanów kawy mamy szczególnie dobrą wiadomość ;) Przez cały czas spotkania będziemy sączyć najwyższej klasy kawę Attibasi, wywodzącej się wprost z malowniczej i bogatej w aromaty włoskiej Bolonii.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy wesprzeć Fundację Dobroczynnosc.com darowizną wysokości min. 39 zł od osoby oraz wysłać maila na adres: m.sklodowski@dobroczynnosc.com – zawierający Wasze dane: Imię, Nazwisko oraz telefon kontaktowy.

Numer konta bankowego do wpłat:

Fundacja Dobroczynnosc.com

ul. Świętokrzyska 30/130

00-116 Warszawa

61 1050 1025 1000 0090 3007 7706

Spotkanie zapowiada się naprawdę obiecującego, jesteśmy pewni że będzie dla Ciebie wspaniałą przygodą oraz szansą na lepsze poznanie swojej drugiej połówki ;-)   Nie zapomnijcie zaprosić i wziąć ze sobą znajomych!

>> Co, gdzie, kiedy:

14 luty, Godzina: 18:30

Budynek Parafii pod wezwaniem św. Wincentego Pallottiego w Warszawie ul. Skaryszewska 12 Warszawa

>> Plan Spotkania „Miłość, czyli potrzeba i dar”:

18:30 – Start imprezy

Film z pełnej niezwykłych przygód wyprawy Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty z jej podopiecznymi w góry Beskidu Niskiego

19:30 – warsztat poprowadzony przez Fundację Pełną Chata o rozwoju miłosnych relacji w związku (90 minut)

21:00 – kilka podstawowych figur tańca integracyjnego z Wodzirej Collective

21:20 – walentynkowa Dobroczynna Loteria Fantowa

21:40 – Omówienie warsztatów w parach

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.