Dobroczynny Dzień Nauczyciela

Szanowni Państwo,

jak co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej (popularnie zwanego Dniem Nauczyciela) przeżywamy wspólną radość z okazji święta wszystkich pracowników oświaty. Wyrazem tej obopólnej radości są piękne uśmiechy Państwa uczniów oraz… świeże kwiaty symbolizujące wdzięczność za ciężka pracę włożoną w kształcenie młodzieży.

Od niepamiętnych czasów kształcenie łączy się z wychowywaniem, a najlepsza jego metodą jest wychowywanie przez wspólne praktyczne działania mające na celu konkretne dobro.
W Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty” mamy specjalny pomysł na uczczenie tego święta. Dlatego zapraszam Pana/Panią do wzięcia udziału w kolejnej edycji akcji Dobroczynny Dzień Nauczyciela.

Dzięki niej uczniowie zamiast kwiatów na zakończenie roku szkolnego mogą kupić cegiełki o wartości 10 zł i pomóc w ten sposób Fundacji w prowadzeniu działalności dobroczynnej.

Podopieczni naszej Fundacji to osoby zmagające się z przeżytą amputacją kończyn. Dokładamy wszelkich starań aby pomóc im wyjść z tej ciężkiej sytuacji zapewniając im – dzięki wsparciu ludzi dobrej woli – opiekę psychologiczną, informacyjną oraz prawną. Dużą część Podopiecznych naszej Fundacji stanowią dzieci właśnie w wieku Państwa uczniów.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy, że Pan/Pani skontaktuje się ze mną potwierdzając udział szkoły w akcji. W zgłoszeniu prosimy o podanie liczby dyplomów którą powinniśmy dostarczyć. Liczbę tę prosimy zaokrąglić w górę! (jeśli okaże się za duża, nadwyżkę zabierzemy z powrotem do Fundacji)

Do usłyszenia !

Paweł Dąbrowa
Koordynator akcji za-dyszka.pl
+48 667 339 470
p.dabrowa@pozahoryzonty.org


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.