Dobroczynny kajak ruszył w świat po Wiśle! (depesza #1)

Wczorajsze (31.03.2012) wypłynięcie Artura przerosło nasze wszelkie oczekiwania! Artur wypływał w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Od rana w Krakowie był bardzo mocny deszcz, dlatego dopytywaliśmy czy Artur jednak wypłynie. W odpowiedzi dostaliśmy krótkiego SMSa o treści: Pogoda jest spoko! Wbrew naszym oczekiwanion podobnie pomyśleli przedstawiciele mediów. Czy potrafią sobie Państwo wyobrazić, że na brzegu było aż 5 fotoreporterów, na telefonie mieliśmy gorącą linię z Polską Agencją Prasową, a przed nami operowała kamera TVP? Dokładnie tak było!

Artur spakował cały ekwipunek i zgodnie z planem o 13:13 wyruszył. Wieczorem znów dostaliśmy krótkiego SMSa: 60 km za nami! Pogoda mizerna! Damy radę!
Warto pamiętać o tym, że akcja Artura, to odpowiedź na niedawny startOgólnopolskiego Programu Protezowania. Artur postanowił poprzez swój rejs i sprzedaż kilometrów trasy w serwisie DoMore.pl zdobyć pieniądze na protezę dla Jasia Szopy, naszego Podopiecznego. Jeśli chcą Państwo poznać i wesprzeć niespełna rocznego Jasia, zapraszamy na stronę poświęconą Jasiowi:http://pozahoryzonty.org/dladarczyncow/czytaj/id/393
Kolejna porcja wiadomości na temat rejsu Artura dziś ok. 20:45!

Kilka materiałów na ten temat znaleźliśmy dziś w sieci:

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.