Dodatkowe tury zapisów uczestników Poznań Business Run i Katowice Business Run!

Ilość osób chcących wziąć udział w Poznań Business Run przekroczyła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Coraz dłuższa lista drużyn rezerwowych skłoniła do przeanalizowania możliwości zwiększenia liczby uczestników. Służby bezpieczeństwa dały zielone światło, dzięki czemu kolejne 300 osób z listy rezerwowej pobiegnie z resztą uczestników. Razem 1800 biegaczy!

Najwspanialszym efektem zwiększenia liczby biegaczy jest możliwość zwiększenia liczby beneficjentów. Z wpisowych uda się zebrać kwotę wystarczającą na wsparcie nie tylko Tomasza, ale również Roberta Cieślińskiego. Robert ma 39 lat. Mieszka w Grabowie. Od prawie 30 lat choruje na cukrzycę. W wyniku zapalenia kości amputowano mu lewą nogę. Robert porusza się dzięki protezie. Niestety ta, którą ma, jest źle dopasowana i powoduje ból w czasie chodzenia. Po Biegu zadbamy o to, by jego proteza była ponownie odpowiednio dopasowana i umożliwiła komfortowe poruszanie się.

Również Katowice bez problemu zebrały 500 uczestników, dlatego organizatorzy zdecydowali się wydłużyć listę o 100 dodatkowych biegaczy, czyli 25 drużyn. Może zdążycie jeszcze zarejestrować swój zespół na http://katowicebusinessrun.pl/pl/rejestracja - pospieszcie się!


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.