„Dyplomy Fundacji” w Gimnazjum nr 4 w Słupsku

Szanowni Państwo, przedstawiamy relację z akcji „Dyplomy Fundacji”. Jej autorem jest Piotr Sikorski, nauczyciel Gimnazjum nr 4 w Słupsku. Zachęcamy do lektury i obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości wręczenia Dyplomów!

Od dawna podziwiamy takich ludzi, jak Jasiek Mela. Mieć oczy otwarte na potrzeby innych  to wspaniała cecha charakteru, a szkoła to miejsce, w którym nie tylko przekazuje się wiedzę, ale także kształtuje postawy, korzystając ze szlachetnych wzorców. Na zaproszenie Fundacji Poza Horyzonty zaangażowaliśmy się w akcję „Dyplomy Fundacji”. Dyplom, zamiast tradycyjnego kwiatka dla nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wydawał nam się dobrym pomysłem. Uczniowie mieli okazję poznać Fundację i działania podejmowane na rzecz osób po amputacji kończyn. Samorząd szkoły pod opieką pani Iwony Cyrganowicz przybliżył młodzieży ideę niesienia pomocy osobom, które jej szczególnie potrzebują. Pięćdziesiąt dyplomów z pięknymi wpisami zostało wręczonych nauczycielom naszego gimnazjum podczas uroczystej akademii w dniu 12 października. Zebrana kwota została przekazana na cele Fundacji, a dyplomy długo będą nam przypominać, że tak naprawdę wtedy jesteśmy piękni, gdy mamy piękne serce. 

Bardzo dziękujemy szkole ze Słupska za zaangażowanie się w akcję. Kolejna edycja akcji już w czerwcu – na zakończenie roku.  Jeśli Państwa szkoła także chce się włączyć w akcję z dyplomami, prosimy o przesłanie zgłoszenia Pawłowi Dąbrowie – p.dabrowa@pozahoryzonty.org. Dzięki temu na pewno będziemy o Państwu pamiętać.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.