Echa wyprawy: w głowie wciąż pozostaje niesamowita Irlandia

Uczestnikom tegorocznej wyprawy spisywanie wrażeń idzie wyjątkowo powoli, ale złóżmy to na karb upałów. Wierzymy, że wraz z niepogodą zostaniemy zalani wspomnieniami wyprawowiczów.

Tymczasem jednak nie wszyscy próżnują – Marcin przez całą wyprawę prowadził swój blog. Uzupełnił go również o epilog Horyzontu Wicklow 2013, który możecie przeczytać w Echach wyprawy na naszej stronie. Znajdziecie tam również mnóstwo zdjęć zrobionych przez Marcina podczas tej wyjątkowej podróży. Marcin wyznaje, iż niesamowita Irlandia wciąż pozostaje mu w głowie. Narodziły się w niej jednak już 2 nowe projekty wypraw po Polsce. Gratulujemy!

Zachęcamy do śledzenia podróżniczo-fotograficznego bloga Marcina, a szczególnie polecamy lekturę pamiętnika z irlandzkiej wyprawy: http://marcin-podroze-foto.blogspot.com/2013/06/horyzon-wicklow-dzien-13-15.htmlhttp://marcin-podroze-foto.blogspot.com/2013_05_01_archive.html.

Pamiętajcie, że na Wasze wsparcie nadal czeka beneficjentka Horyzont Wicklow 2013 – 10-letnia Martynka Karbowska, na poniższym zdjęciu – z Marcinem. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: http://pozahoryzonty.org/nasze-projekty/horyzont-wicklow-2013/pomoz-martynce.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.