Edukacyjne wycieczki rowerem spotkań

Nowy rok, nowe projekty! Od 1 lutego 2011 r. nasza Fundacja rozpoczęła realizację projektu Edukacyjne wycieczki rowerem spotkań, który został dofinansowany przez Fundację Orange w ramach Akademii Orange. Zapraszamy do udziału w projekcie!

Dzięki dofinansowaniu zorganizujemy pięć wycieczek po Krakowie specjalnymintegracyjnym rowerem spotkań - przystosowanym i skonstruowanym dla osób niepełnosprawnych  fizycznie. W wycieczkach historyczno-kulturalno-przyrodniczych weźmie udział dwadzieścia pięć osób – przede wszystkim niepełnosprawnych. Wycieczki te odbędą się w maju. Uczestnicy projektu zwiedząWawel, Kazimierz, Stare Miasto.

Przed rozpoczęciem rowerowych spotkań odbędą się warsztaty fotograficzne dla dzieci i młodzieży, które przygotują do zajęć fotograficznych w plenerze – uczestnicy wycieczek rowerowych będą wykonywali fotografie, które znajdą się na wystawie fotografii pt. „Kraków widziany moimi oczyma”.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o kontakt telefoniczny: 508 044 014 lub mailowy: fundacja@pozahoryzonty.org.

Zapraszamy do galerii zdjęć z projektu:

Projekt finansowany z dotacji
w ramach programu Akademia Orange
Fundacja ORANGE

Patronat honorowy:

Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski

Kraków

Zapraszamy was serdecznie!

Patronat medialny:

Radio Kraków

TVP Kraków

Dziennik Polski

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.