Finał akcji „Rozkręcamy zakrętki” dla Kamila

Uwaga! Zbliżamy się do finału akcji „Rozkręcamy zakrętki” dla Kamila! Przypominamy, że zakrętki można znosić i zwozić do naszych miejsc zbiórek tylko do końca bieżącego tygodnia – do 9 listopada!

Z tej okazji pragniemy wstępnie podsumować akcję na rzecz Kamila Misztala. Dobre wieści nadeszły do nas w idealnym momencie, gdyż Kamil dokładnie dzisiaj przechodzi operację replastyki, która ma doprowadzić do mozliwości komfortowego używania protezy. Operacja ma trwać 9-10 godzin. Mocno trzymajmy kciuki za Kamila!

Akcję zakrętkowa na rzecz Kamila rozpoczęliśmy w zeszłym roku. Została przeprowadzona z ogromnym zaangażowaniem samego zainteresowanego oraz środowiska z Lublina, z którego Kamil pochodzi.

Zgromadzono 19 TON 300 KG zakrętek, co daje kwotę: 27 020,00 złotych!
Pieniądze ze sprzedaży zakrętek przeznaczone zostaną oczywiście na protezę dla Kamila.

Do 10 listopada zwozimy zakrętki ze wszystkich miejsc zbiórek do Krakowa. Miejsca zbiórek zamykamy, ponieważ stracilismy magazyn i póki co kontynuowanie akcji z logistycznego punktu widzenia nie jest możliwe.

À propos logistyki – szczególnie dziękujemy Ani Rajpold, która koordynowała całość, oraz nieocenionemu wolontariuszowi Tomkowi Mayerowi, mozolnie zwożącemu nam zakrętki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczelniom, szkołom, przedszkolom, ośrodkom rehabilitacyjnym oraz wielu, wielu pojedynczym osobom za zaangażowanie i trud włożony w akcję „Rozkręcamy zakrętki”!


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.