Fundacja na Garden Party Fest w Kielcach!

W tę sobotę braliśmy udział w imprezie Garden Party Fest, która odbyła się w Pałacyku Zielińskiego w Kielcach w ramach festiwalu podróżniczego „Na Rozdrożach”.

Na wszystkich, którzy odwiedzili Garden Party Fest czekała moc atrakcji między innymi giełda ofert i sprzętu „Dla Aktywnych”, kiermasz książek podróżniczych, wystawa fotografii podróżniczej „Po drodze”, degustacja potraw z całego świata, ruchoma ścianka wspinaczkowa, a także pokazy i warsztaty pierwszej pomocy.

Swoje stoisko, przy współpracy Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach i ambasady Republiki Cypryjskiej w Polsce miała też nasza Fundacja. Można było na nim znaleźć między innymi książki o Cyprze i albumy województwa świętokrzyskiego.

Skąd taki właśnie dobór? Po prostu chcemy trochę przybliżyć kielczanom Fundację a także pokazać im uroki Cypru.

Festiwal Podróżniczy „Na Rozdrożach” odbywa się w Kielcach od 2005 roku. Impreza skierowana jest do wszystkich miłośników turystyki. Podczas festiwalu prezentowane są relacje z wypraw, omawiane zakątki kuli ziemskiej, odbywają się też spotkania z podróżnikami i amatorami wycieczek. Zapraszamy Was serdecznie do Kielc za rok – na kolejną odsłonę Festiwalu! ;)


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.