Gorący poniedziałek. Dziś wystartowała wyprawa Beskid Niski 2011 Survival Expedition

Dziś poprzedzona długimi przygotowaniami – rozpoczęła się Wyprawa Beskid Niski 2011 Survival Expedition! Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik – od soboty teren zabezpieczają nasi doborowi logistycy, co w połączeniu z obszernym pakietem map od firmy Demart oraz urządzeniami GPS od firmy Garmin sprawia, że nie martwimy się o trasę i szlaki.

Wszyscy uczestnicy przeszli też w zeszłym tygodniu kompleksowe badania lekarskie, przeprowadzone przez firmę Falck. Dzięki niej jesteśmy bogato zaopatrzeni w artykuły medyczne – które składają się na w pełni profesjonalne, przenośne centrum medyczne.

Nasze zmagania – krew, pot i łzy śledzi ekipa TVN Uwaga, tak więc niedługo po wyprawie będziecie mogli zobaczyć reportaż na ekranach swoich telewizorów, o czym poinformujemy w odpowiednim czasie na blogu wyprawy.

Przez czas wyprawy bądźcie z nami! Obserwujcie nas na naszej stronieFacebooku, oraz oczywiście na oficjalnym blogu wyprawy. Lajkujcie wpisy i podawajcie dalej informacje o wyprawie – niech wszyscy się o niej wiedzą!

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.