Grali dla podopiecznych Fundacji!

Ostatni piątek – 19 kwietnia – upłynął pod znakiem kręgli. Nie były to jednak zwykłe kręgle, ale wyjątkowe kręgle dobroczynne z Fundacją Jaśka Meli Poza Horyzonty! Rozgrywki odbyły się w Rozrywkowym Centrum Miasta „Hulakula”. Dla podopiecznych Fundacji zebrano prawie 4.000 zł!

Dobroczynne kręgle to już tradycja. W zawodach – tak jak i podczas poprzedniej edycji – mógł wziąć udział każdy, kto chciał pomagać osobom niepełnosprawnym w trudnym zadaniu zdobycia kosztownych protez. Połączenie zabawy z pomaganiem jak zwykle zrodziło wyjątkową atmosferę.

Rywalizacja była zacięta! W zawodach bezkonkurencyjna okazała się po raz trzeci z rzędu drużyna Ligowców. Drugie miejsce przypadło Pokemonom, a trzecie Panterom. Obie drużyny reprezentowały dzielnie firmę AkzoNobel. Rozgrywki uświetniła loteria dobroczynna, z której dochód również został przekazany na rzecz podopiecznych Fundacji. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Pan Marcin Rybak z drużyny Ligowców, ze średnim wynikiem 172 punktów.

Cała impreza – oprócz doskonałej dobroczynnej zabawy – miała na celu przypomnieć, jak palący jest w Polsce problem osób po amputacjach. Protezy są w stanie pomóc im prowadzić normalne życie, ale są niezmiernie drogie. Mogą kosztować kilkadziesiąt lub nawet kilkaset tysięcy złotych. Dlatego nasza pomoc jest tak ważna.

Wszystkich, którzy chcą wspierać podopiecznych Fundacji, gorąco zachęcamy do wstąpienia do Klubu Wspieraczy Fundacji: http://pozahoryzonty.org/dla-darczyncow/klub-wspieraczy-fundacji-jaska-meli. Nawet drobne, ale regularne wpłaty potrafią zdziałać cuda!

Partnerami zawodów byli: Rozrywkowe Centrum Miasta „Hulakula” oraz portal dlastudenta.pl.

Dziękujemy za Waszą obecność i gorące serca! Kolejne dobroczynne kręgle już niedługo. Śledźcie naszą stronę oraz profile na Facebooku:
https://www.facebook.com/FundacjaPozaHoryzonty  ” https://www.facebook.com/dobroczynnosc

Pełna klasyfikacja:
1. Ligowcy 141,4 pkt
2. Pokemony 136 pkt
3. Pantery 113 pkt
4. Towarzystwo Biznesowe 108,5 pkt
5. Ogniste Kule 107,25 pkt
6. Karmar I 104,25 pkt
7. Karmar II 92,5 pkt
8. ABC I 87,75 pkt
9. ABC II 79 pkt
10. Jagram 69,3 pkt
11. Drużyna Pani Małgorzaty 65,5 pkt


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.