Grudzień gorących serc

Kochani po prostu musieliśmy podzielić się z Wami tą informacją! Przez cały grudzień okazaliście się wspaniałymi Mikołajami i wsparliście naszych dzielnych podopiecznych rekordowymi wpłatami! :) Jesteśmy Wam ogromie wdzięczni za Waszą ogromną hojność i gorące serca – dzięki którym nie zmarznelibyśmy nawet wteedy gdyby za oknem była prawdziwie śnierzna zima.

Ogólnie w grudniu udało się nam zebrać aż 25 760,05 zł! Prawda że konkretna liczba? ;)

Z tej kwoty 3 524,14 zł to pieniądze zebrane dla Jakuba Bochniarza – którego otoczenie po prostu niezwykle się zmobilizowało, czego sjutki widać teraz tak wyraźnie.  1 450,00 zł przypadło dla Kamila Misztala, którego znacie już od dawna ;) O 1 000,00 zł szybciej protezy doczeka się Wojciech Walczuk.

Wyjątkowo dziękujemy Panu Piotrowi  który przekazał nam 5 000,00 zł „na protezę”

Dostaliśmy także 459,91 zł od Przedszkola „Kubusia Puchatka i Przyjaciele” oraz 300,00 zł od Szkoły Podstawowej nr 68 w Warszawie – za co raz jeszcze bardzo serdecznie dzieujemy. Dzięki takiej wspaniałej hojności – jak ta, z którą spotkaliśmy się w grudniu nasi podopieczni o wiele szybiej będą mogli kontynuować swoje pasje i … móc normalnie funkcjonować na codzień… wszystko dzięki Wam :)

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.