I po… balu!

Ale co to był za bal!? Mili Państwo karnawałowy Bal Charytatywny zorganizowany przez Fundację Poza Horyzonty i UBS dla naszego podopiecznego Marcina Statucha właśnie przeszedł do historii! Zobaczcie jak było!

Ponad 100 osób – głównie pracowników UBS – bawiło się na uroczystym balu charytatywnym w krakowskim Dworze Kościuszko. Wróciliśmy klimatem, muzyką i pięknymi kreacjami do wyjątkowych lat XX uw. – nie obyło się więc bez fal, piór, sukni z frędzlami i panów w melonikach. Imprezę dzielnie rozkręcali chłopcy z zespołu The Bumelans – wielki szacun za Fogga ;)

No ale najważniejsze – bohater wieczoru Marcin Statuch – przyjechał do nas z Sandomierza i uwaga (mamy to na zdjęciach!) zatańczył z wolontariuszkami Fundacji! Marcin jesteś wielki!

Dochód z balu (na dzień 7 marca) – to 6 210,00 zł. Natomiast z przeprowadzonej w trakcie balu aukcji mamy 2 430,00 zł, co w sumie daje kwotę 8 640,00 zł. Pieniądze te będą przeznaczone na dofinansowanie protez nóg dla Marcina. Wszystkim naszym szanownym Gościom i Licytującym chcemy w imieniu Marcina i całego Zarządu Fundacji z całego serca podziękować! Cieszymy się, że mogliśmy się razem bawić i w ten sposób pomóc Marcinowi.

fot. Weronika Gurdek & Basia Szymańska & Kinga Tajmer

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.