Poland Business Run

Po Krakowie i Poznaniu dołączyły Katowice. Łącznie 4 000 biegaczy pobiegnie, by pomóc 4 podopiecznym Fundacji. To wspaniałe!

 

W 2012, dzięki uczestnictwu ponad tysiąca biegaczy w Krakow Business Run, udało się zakupić protezę nogi dla młodej dziewczyny – Justyny Topa. W tym roku bieg w Krakowie dedykowany jest Agnieszce Harasim, która potrzebuje aż dwóch protez nóg. Krakow Business Run 2013 będzie trwał kilka godzin, a może zmienić całe życie Agnieszki.

Poznań pobiegnie dla Tomasza Nowickiego, który ponad 10 lat temu przeszedł amputację nogi. Tomasz wychowuje dwójkę dzieci i pragnie wrócić do pracy, by zapewnić im radosne dzieciństwo i spokojne życie. Możemy zatem pomóc jeszcze jednej osobie, która potrzebuje protezy, aby aktywnie żyć i spełniać marzenia.

Dzięki tym, którzy pobiegną w Katowicach, protezy otrzymają aż dwie potrzebujące osoby – Monika i Łukasz. Monika ma 17 lat i uczy się w liceum, ale ze względu na trwające leczenie, lekcje odbywają się w domu. Powinna wrócić do szkoły, przyjaciół i cieszyć się życiem, młodością. Łukasz, który stracił nogę w wypadku kolejowym, uwielbia jeździć samochodem, dlatego marzy o pracy kierowcy.

Krakow Business Run, Poznań Business Run, Katowice Business Run. Bardzo się cieszę, że integracja ludzi biznesu i charytatywnego celu zadziałała tak dobrze. Mam nadzieję, że w przyszłym roku przyłączą się kolejne miasta i będziemy – będziecie, mieszkańcy całej Polski – mogli pomóc kolejnym osobom, które chcą realizować swoje pasje. Skoro w tym roku dzięki biegom w 3 miastach pomożemy 4 osobom i zakupimy 5 protez, pomyślcie, ile wspólnie zdziałamy, gdy w przyszłym roku zorganizujemy Poland Business Run w 5 lub 6 miastach. Spełnimy marzenia i zmienimy życie kilkunastu osób!

Tymczasem biegnijcie, kibicujcie i pomagajcie z nami w Krakowie, Poznaniu i Katowicach. Dziękuję wszystkim osobom, które zdecydowały się lub jeszcze zdecydują na udział. Wasz wysiłek i zaangażowanie jest dla nas najwspanialszym darem.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.