III Urodziny Fundacji!

16 grudnia w piątek w bardzo malowniczym rejonie Krakowskiego Kazimierza, w kawiarni Satori uroczyście obchodziliśmy uroczystość, która co roku dostarcza nam wiele radości! W ten piątek minęła już trzecia rocznica powstania naszej Fundacji. Tak jak zwykle obchodziliśmy je we własnym gronie, bez szumu Flashy i kamer.

Podczas spotkania mogliśmy trochę zmniejszyć tempo z jakim zazwyczaj działamy i porozmawiać ze wszystkimi którzy tworzą wielką rodzinę Fundacji Poza Horyzonty. Tak więc w Satori zgromadzili się wolontariusze, pracownicy, współpracownicy, ambasadorzy Fundacji oraz jej sponsorzy – którzy zjechali się na uroczystość z całej Polski!

Spotkanie urodzinowe miało dwa główne cele – podsumowanie najważniejszych tegorocznych wydarzeń i osiągnięć Fundacji oraz wyznaczenie celów na przyszły rok.

W ramach podsumowań osiągnięć osób, które aktywnie przyczyniły się do większych lub mniejszych naszych sukcesów, uhonorowaliśmy ich działania, odpowiednio przyznając Dyplomy oraz Statuetki Małego Księcia.

Sądzimy że taki sposób wyróżniania szczególnie aktywnych naszych Dobroczyńców i współpracowników stanie się w nadchodzących latach źródłem nowej świeckiej tradycji.

W sumie nagrodziliśmy 35 osób i firm, a w śród nich statuetki dostały się:

Robertowi Biernackiemu za liczne i świetnie zorganizowane działania na rzecz Oddziału Hematologiczno-Onkologicznego Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Kielcach. W sumie udało się zebrać niebagatelną sumę 100 000 zł!

Firmę Gnyszka Fundraising Advisors za przybliżanie firmom i instytucjom biznesowym idei pomagania i włączania się w działalność na rzecz Fundacji Poza Horyzonty.

Agencji Reklamowej S4 – za wspaniałe działania marketingowe, dzięki którym udało się szeroko rozpropagować idę pomocy Fundacji oraz jej poszczególne akcje społeczne.

Wspólne wspominanie wszystkiego, co udało się nam razem przeżyć trwało jeszcze długo, atmosfera była bardzo ciepła, a na zakończenie wszyscy obiecaliśmy sobie, że spotkamy się w tym samym składzie i w tym samym miejscu za rok. Mamy nadzieję, że będzie on pełen nowych osiągnięć i wspólnych inicjatyw które w widoczny sposób zmienią sytuację osób po amputacjach w Polsce.

Zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia!

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.