Jasiek Mela nominowany w Plebiscycie „Gwiazdy Dobroczynności”

Z wielką dumą i wdzięcznością dzielimy się nowiną, iż decyzją Kapituły Plebiscytu „Gwiazdy Dobroczynności” Jasiek Mela przeszedł do drugiego etapu Plebiscytu. Oto oficjalny akt nominacji:

Kolejnym etapem Plebiscytu jest głosowanie publiczności – internautów, które odbywać się będzie w okresie od 2 grudnia 2013 do 10 stycznia 2014 na stronie www.gwiazdydobroczynnosci.pl. Mamy nadzieję, że Jasiek może liczyć na Wasze głosy :)

Dobroczynne Gwiazdy to ludzie, którzy wykorzystują swoją popularność, aby pomagać potrzebującym. Ich postawa i dobre serce są najpiękniejszym przykładem tego, że wystarczy odrobina dobrej woli, czasu i zainteresowania, aby zmienić czyjeś życie. Są wzorem, który trzeba szeroko pokazywać, bo może być impulsem do działania dla wszystkich Polaków.

„Gwiazdy Dobroczynności” to największa kampania medialna promująca działania społeczne i jedyny w Polsce plebiscyt publiczności mający na celu promocję zaangażowania społecznego Gwiazd. To również szansa dla organizacji społecznych, które współpracują z gwiazdami. Cały dochód z Plebiscytu przekazywany jest na Fundusz Gwiazd Dobroczynności, który wspiera organizacje charytatywne w Polsce.

Gratulujemy wszystkim pozostałym nominowanym i z nadzieją czekamy na ogłoszenie wyników w Nowym Roku!


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.