Jest praca! – FAR zaprasza do udziału w projekcie

Jeśli jesteś osobą z niepełnosprawnością (posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności lub o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym z dwoma rodzajami niepełnosprawności), pozostajesz bez zatrudnienia, jesteś kobietą w wieku 45-59 lat lub mężczyzną w wieku 45-64 i pochodzisz z terenu Małopolski, weź udział w projekcie „Wsparcie osób niepełnosprawnych z rzadko występującymi niepełnosprawnościami i niektórymi niepełnosprawnościami sprzężonymi w wieku 45+ na rynku pracy”.

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji oferuje płatne staże, praktyki zawodowe, szkolenia (w tym prawo jazdy), warsztaty aktywizacji społeczno-zawodowej, pomoc w znalezieniu zatrudnienia, doradztwo zawodowe, a także wsparcie psychologiczne.

Wszelkie wsparcie w ramach projektu jest bezpłatne. Rekrutacja będzie prowadzona od marca 2014 (okres realizacji projektu: 01.03.2013-31.07.2014).

Zachęcamy do kontaktu z biurem z FAR: Fundacja Aktywnej Rehabilitacji, Regionalne Biuro FAR, Os. Dywizjonu 303, blok 66, pokój 25, 32, 48, 54 (XXX LO), 31-875 Kraków; tel. 506 020 947, email: jolanta.dusza@far.org.pl.

FAR obecnie realizuje również projekt „Wsparcie absolwentów we wchodzeniu na rynek pracy” i „Wsparcie osób niepełnosprawnych na rynku pracy III”. Ponadto Fundacja prowadzi fachowe doradztwo zawodowe oraz obozy sportowo-rehabilitacyjne dla dzieci i dorosłych poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Więcej informacji dostępne jest na stronie www.far.org.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.