Kamil Dorota

Kamil Dorota, 26 lat, mieszka w Lubaczowie, w województwie podkarpackim.

W 2006 r. został poszkodowany w wypadku kolejowym, w wyniku którego amputowano Kamilowi lewą nogę na wysokości podudzia. Jednak mimo niepełnosprawności, nie zamierza się poddać i rezygnować ze swoich zainteresowań.

Chce korzystać z życia! I już ma się czym pochwalić! W bieżącym roku zdobył trzykrotnie najwyższy szczyt Bieszczad – Tarnicę (1346 m n.p.m.) i wraz z przyjaciółmi przeszedł szlak Ustrzyki Górne – Bukowe Berdo. W sierpniu tego roku zdobył najwyższy szczyt Polski – Rysy (2503 m n.p.m.). Niestety zużyta już wówczas oraz słabej jakości proteza nie wytrzymała tego wyzwania i wejście na szczyt zostało okupione jej uszkodzeniem. Proteza Kamila pilnie wymaga wymiany.

Kamil potrzebuje dobrej jakości protezy podudzia dla aktywnej osoby. Jesteśmy przekonani, że taki sprzęt Kamil w pełni wykorzysta, zarówno w górskich eskapadach jak w codziennym życiu i pracy zawodowej.

Koszt nowej protezy to 20 000,00 zł.

Chcesz pomóc?

Wpłać dedykowaną darowiznę, korzystając z płatności on-line (formularz poniżej). Jeśli nie korzystasz z bankowości internetowej, tutaj znajdziesz dane do tradycyjnej wpłaty (w tytule wpłaty proszę podać imię i nazwisko podopiecznego). Możesz również przekazać swój 1% podatku na rzecz Fundacji Poza Horyzonty i zadedykować go naszemu podopiecznemu. A jeśli chciałbyś pomagać nam stale – zapraszamy Cię do Klubu Wspieraczy Fundacji Jaśka Meli :)Kwota: PLN

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

DotPay


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.