Katowice Business Run!!!

W tym roku dla podopiecznych Fundacji Poza Horyzonty pobiegną mieszkańcy aż 3 miast! Po Krakow Business Run i Poznań Business Run doczekaliśmy się Katowice Business Run! Zapisy ruszyły dzisiaj, 01 sierpnia!

Oczywiście bieg odbędzie się również 15 września, a sygnał startu usłyszymy o 11, dokładnie w tym samym momencie, co w Krakowie i Poznaniu. Idea charytatywnej, biznesowej sztafety biegowej opanowuje całą Polskę, co niezwykle nas cieszy.

Sponsorami i organizatorami biegu w Katowicach są: Miasto Katowice, firma Capgemini oraz UBS. Ogromnie dziękujemy wszystkim instytucjom za zaangażowanie i mamy nadzieję, że wielu katowiczan okaże się tak wielkimi pasjonatami biegania i pomagania.

W środę, 07 sierpnia, odbędzie się konferencja prasowa w Urzędzie Miasta Katowice, na której Katowice Business Run zostanie oficjalnie ogłoszony. Dziennikarze będą mieli okazję porozmawiać o idei Business Run z Prezydentem Miasta Piotrem Uszokiem, Dyrektorem Zarządzającym Centrum IS firmy Capgemini oraz Dyrektorem Generalnym firmy UBS Polska. Podczas konferencji zostaną  również przedstawieni beneficjenci wydarzenia – podopieczni Fundacji.

Zapraszamy na konferencję wszystkich zainteresowanych nowym biegowym wydarzeniem w Katowicach. I oczywiście gorąco zachęcamy działające na terenie Śląska firmy do zapisywania się 5-osobowych zespołów do udziału w Katowice Business Run!


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.