Komputer dla pani Stanisławy

W sierpniu br. Urszula Słupik, nasza fundacyjna znajoma, przekazała dla podopiecznej fundacji, pani Stanisławy Kwiatkowskiej-Żwawiak z Poznania, sprzęt komputerowy. Tym samym spełniliśmy jedno z marzeń pani Steni!

Pani Stanisława mieszka w Poznaniu. Na skutek naświetlań w trakcie leczenia onkologicznego jej naczynia krwionośne uległy zniszczeniu. Lekarze musieli amputować nogę. Pani Stenia marzy o tym, żeby wrócić do aktywnego życia przy współorganizowaniu przyjęć, co od lat jest jej pasją. Niestety w związku z utrudnieniami w poruszaniu się, jedynym sposobem na powrót do aktywności zawodowej jest praca za pośrednictwem komputera i internetu.

W sierpniu 2010 r., dzięki wsparciu Uli Słupik udało się spełnić marzenie pani Steni i ku jej wielkiej radości wysłaliśmy sprzęt komputerowy (komputer, monitor, akcesoria, drukarkę oraz oprogramowanie). W imieniu pani Steni oraz Zarządu Fundacji serdecznie dziękujemy Uli za jej prywatną inicjatywę i wsparcie! Kolejny horyzont za nami! Pani Stanisławo – czekamy na pierwszego maila od Pani! :) ))

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.