Kraków Business Run już za nami

Wczoraj, 16.09.2012 roku odbył się Kraków Business Run, dzięki któremu udało nam się zebrać ponad 40.000 zł na protezę dla naszej podopiecznej Justyny Topy!!!

KBR przebiegał doskonale! Wszystko się udało, biegacze dopisali, pogoda również. Na rynku głównym w Krakowie stawiło się kilka tysięcy osób, które przyszły kibicować nie tylko biegaczom, ale również Justynie Topie. Emocje były fantastyczne, rozpoczęcie imprezy poprowadziła dla nas specjalnie Marzena Rogalska, a uroczysty start zainaugurowała Vice Prezydent Miasta Krakowa – Magdalena Sroka.

Oczywiście największą atrakcją całego dnia był bieg sztafetowy – pierwsze zmiany przebiegły naszą trasę już w 10 minut, a zwycięska drużyna „Bieganie.pl” ukończyła bieg w 73:11 minuty! Gratulujemy! Kolejne były „Reprezentacja Uniwersytetu Pedagogicznego” z czasem 73:50 minuty i „Po prostu fair” Banku BPH z czasem 74:03 minuty.
Rozdaliśmy wiele nagród, między innymi nagrodę dla zespołu Hitachi Data Systems, któremu udało się zebrać największą kwotę poprzez stronę domore.pl

Na scenie wspaniale zagrały dla nas trzy zespoły: Teddy Jr., Curly Heads i Pati Sokół z DJ Seb. Występy były bardzo energetyczne i wspaniale wpasowały się w charakter naszej imprezy.

Mamy nadzieję, że za rok uda nam się zgromadzić jeszcze więcej biegaczy, jeszcze więcej publiczności i jeszcze więcej pieniędzy dla naszych podopiecznych!

Dziękujemy również wszystkim naszym Sponsorom i organizatorom:
     
  

Sponsorom wspierającym:
  

    

oraz Patronom Medialnym:
     

Zapraszamy do obejrzenia relacji z Kraków Business Run w TVP Kraków

Zdjęcia z Kraków Business Run na stronie www.krakowbusinessrun.pl

Zdjęcia na Fundacyjnym profilu Facebook Fan Page

Wyniki Kraków Business Run

Zdjęcia: Magdalena Ohl


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.