Krakow Business Run

Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty ma przyjemność zaprosić wszystkie małopolskie firmy i mieszkańców regionu do udziału w nowej charytatywnej imprezie sportowej – Krakow Business Run.

Biorąc udział w Krakow Business Run masz szansę wesprzeć naszą fundację, a szczególnie naszą podopieczną – Justynę Topę. Justyna ma 30 lat, pochodzi z Brzezowej koło Dobczyc. Jej choroba rozpoczęła się w dzieciństwie. Na stopie prawej nogi pojawiła się wielka i trudno gojąca się rana, z której często występowały krwotoki. Rana nie goiła się przez kilka lat. W wieku 15 lat Justyna została poddana badaniom arteriograficznym, które wykazały rozległą przetokowatość w zakresie dolnej kończyny prawej oraz biodra i miednicy po stronie prawej. W 1996 r. lekarze zdecydowali się na amputację prawego podudzia. Niestety w związku z powikłaniami po operacji lekarze zmuszeni byli wykonać reamputację w okolicy uda.

Jaki jest najważniejszy cel?

Jeśli w biegu weźmie udział 150 zespołów złożonych z 5 zawodników, Justyna otrzyma nową protezę, a wraz z nią szansę na nowe życie. Nie czekaj. Zgłoś swoją drużynę!

Biegnij i wspieraj

Jeśli nie biegniesz, a chcesz pomóc, wesprzyj nas poprzez wpłatę w zakładce Wspieram Akcję. Na to konto nasi przyjaciele, sympatycy i ludzie dobrej woli mogą dokonywać wpłat, które pomogą podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Każda kwota się liczy – 5, 10, 100 zł – wszystkie wpłaty zsumujemy i przekażemy na rzecz podopiecznych Fundacji.

Ile drużyn weźmie udział w sztafecie? Która wygra bieg? Wszystko rozstrzygnie się wkrótce. Do biegu, gotowi… start już 16 września!

Krakow Business Run została zaplanowana jako wydarzenie cykliczne, które łączy nadrzędny cel charytatywny z trzema ideami:

  1. Promocja zdrowego stylu życia wśród mieszkańców miasta.
  2. Promocja Krakowa jako miasta wspierającego biznes.
  3. Integracja środowiska biznesowego w Krakowie.

Współorganizatorami Krakow Business Run są: Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty, Radisson Blu Hotel Kraków, UBS Service Centre (Poland) Sp. z o.o., Luxoft oraz Gmina Miejska Kraków, którą w organizacji imprezy reprezentuje Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Więcej informacji: www.krakowbusinessrun.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.