Lider aktywności fotograficznych poszukiwany

Wiesz, o co biega w marketingu i promocji? Migiem nawiązujesz kontakty? Nie ustajesz w realizowaniu zadań aż do samej mety? A do tego swoje sportowe buty lubisz bardziej niż domowe kapcie? Witaj wśród nas!

Wolontariuszom oferujemy bezgraniczną satysfakcję z bycia częścią inicjatywy, która zmieni życie podopiecznych Fundacji Jaska Meli Poza Horyzonty, dobrą zabawę i pozytywną energię podczas realizowania ciekawych projektów.

Aktualnie poszukujemy liderów projektów realizowanych w ramach planu promocji Poland Business Run 2014, w tym Lidera Aktywności Fotograficznych.  Pożądane kompetencje: zdolności organizacyjne; biegłe poruszanie się w zagadnieniach związanych z fotografią i social media; sumienność i terminowość.

Lider Aktywności Fotograficznych odpowiedzialny będzie za weryfikację dostępnych na rynku rozwiązań umożliwiających zapewnienie nowoczesnych narzędzi w zakresie fotografii eventowej. Do jego zadań będzie należało także wyszukiwanie technologii interaktywnych, wraz z funkcjami społecznościowymi, możliwych do zastosowania podczas imprez w ramach Poland Business Run. Po uzyskaniu akceptacji kosztów, lider odpowiedzialny będzie za koordynację wdrożenia wybranych technologii we wszystkich uczestniczących miastach.

Działania wymagać będą zaangażowania czasowego na zasadzie wolontariatu na całkowitym poziomie kilkudziesięciu godzin do połowy września 2014.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: w.liszka@polandbusinessrun.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.