Link4 sięga poza horyzonty

700 kubków z kawą i 1300 podkładek rozdali na ulicach Warszawy pracownicy firmy Link4 i Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. A wszystko po to, by pomóc w promocji akcji Kawa dla Fundacji.

Pod koniec listopada Grzegorz Ludwin i Piotr Sajdak z Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty odwiedzili firmę Link4. Opowiadali o działalności organizacji i akcji Kawa dla Fundacji. To prosty sposób, aby wspierać Fundację i pomagać jej podopiecznym. Wystarczy wypić kawę w lokalu, który przystąpił do akcji. Wówczas 50 gr z wartości napoju jest przekazywane na konto Fundacji. Po spotkaniu, mimo mrozu i wiatru, 40 pracowników Link4 z ogromnym zaangażowaniem rozdawało kawę i promowało akcję w centrum Warszawy.

Piotr Sajdak teraz pracuje w Fundacji, ale jeszcze niedawno był jej podopiecznym. Na spotkaniu z pracownikami Link4 opowiadał o swoich doświadczeniach związanych z amputacją ręki i drodze jaką pokonał do momentu, w którym właśnie teraz jest. Grzegorz i Piotr odebrali od Krystyny Matysiak (członka zarządu LINK4) symboliczny czek opiewający na kwotę 15 000 zł.

Poprzednie akcje

Wiosną firma Link4 zorganizowała wewnętrzną zbiórkę wśród pracowników, dzięki której udało się zebrać ponad 5000 zł dla Fundacji. Natomiast w trakcie pierwszej akcji, którą firma Link4 zorganizowała razem z Fundacją, odbyło się spotkanie pracowników tej firmy z Grzegorzem Ludwinem i Jaśkiem Melą. Znany podróżnik opowiedział wówczas swoją historię i wyjaśnił jak Fundacja pomaga podopiecznym. Właśnie w trakcie tego pierwszego spotkania przedstawiciele Fundacji odebrali od Link4 czek na 10 000 zł. a obie strony podpisały uroczyście list intencyjny zapowiadający dłuższą współpracę między organizacjami. Dodatkowo panowie razem z osobami pracującymi w Link4 kwestowali w jednym z marketów w Warszawie. Zebrali wówczas 3600 zł.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.