Musical Poza Horyzonty – premiera już 22 września!

22 września 2010 r. w Krośnie odbędzie się premiera musicalu Poza Horyzonty, przygotowanego przez grupę młodzieży. Dochód z biletów zostanie przekazany na podopiecznych naszej fundacji. Zapraszamy!

Musical „Poza Horyzonty” to pierwszy w Polsce musical autorstwa i adaptacji wyłącznie młodzieży, która poprzez swoją twórczość pragnie pomóc innym. – Historia musicalu „Poza Horyzonty” ma ukazać przede wszystkim bukiet uczuć. Od miłości do nienawiści, od szczęścia, do zazdrości, od smutku do radości. Opowiadamy o młodych ludziach, bo nimi jesteśmy. Rozumiemy i chcemy pokazać to, jak ciężko jest odnaleźć się w dzisiejszym świecie. Jak łatwo jest się zgubić, robiąc o jeden krok za dużo. I jak wiele później trzeba poświęcić, by wrócić tam, skąd się przyszło – tak o musicalu mówią jego autorzy, młodzi ludzie z Krosna, którzy w zeszłym roku zapukali do drzwi fundacji z propozycją zawiązania współpracy i przygotowania tego niezwykłego projektu. Mamy nadzieję, że musical dostarczy niezapomnianych przeżyć zarówno jego twórcom, jak i widzom, a także pomoże w zebraniu funduszy na protezy dla naszych kolejnych podopiecznych.

Musical Poza Horyzonty

Zapraszamy na spektakl premierowy: 22 września, godz. 18:00, Widowiskowa Sala Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie

Poniżej zdjęcia z prób do musicalu „Poza Horyzonty” (fot. untitledmusical.spaces.live.com)

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.