Maraton rowerowy dla Michała

Michał w wypadku na skuterze stracił lewą nogę. Jednak wypadek go nie załamał – chce żyć normalnie i pracować – przecież ma sprawne ręce i tylko ma problemy z poruszaniem się. Obecnie porusza się na przejściowej protezie, którą sfinansować pomogli mu koledzy z dawnej szkoły.

O Michale usłyszeli uczestnicy Maratonu Rowerowego Dookoła Polski i postanowili mu pomóc w pierwszym etapie zbiórki pieniędzy na wymarzoną protezę. Ponieważ w trakcie Maratonu pokonają 3130 km, postanowili poprosić swoich kibiców, by za każdy pokonany kilometr wsparli Michała kwotą 5 zł. W sumie chcą zebrać 15 650 zł.

Dla zawodników to będzie 10 dni zmagania się z sobą, swoimi słabościami, ale łatwiej i przyjemniej będzie im się pokonywać kolejne kilometry ze świadomością, że mogą postawić kogoś na nogi. Przyłączajcie się, kibicujcie, polubcie inicjatywę Maraton impreza – dla Michała proteza na Facebooku, a przede wszystkim wspierajcie Michała, wykupując kilometry maratonu poprzez portal DoMore: http://www.domore.pl/beta/view/strony/cele/274952397


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.