Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim Fundacji Poza Horyzonty już 4 marca – poznaj szczegóły!

Cały zysk z Mistrzostw Fundacja przeznaczy na zakup protezy nóżki dla podopiecznego Fundacji, Jasia Szopy.

Czy duży, czy mały! Czy stary, czy młody!
Pomóż Jasiowi, przyjedź na zawody!

Fundacja Jaśka Meli Poza Horyzonty ma zaszczyt zaprosić wszystkich swoich znajomych, nieznajomych, wspieraczy i pomagaczy, deskarzy i narciarzy na 3. Mistrzostwa Polski w Narciarstwie Alpejskim Fundacji Poza Horyzonty, które odbędą się 4 marca 2012 (niedziela) w Bukownie Tatrzańskiej na stoku Rusinowy Wierch.

W tym roku, nasze Mistrzostwa Narciarskie mają szczególne znaczenie. Będziemy zbierać pieniądze dla naszego najmłodszego podopiecznego – Jasia Szopy. Jaś urodził się w 2011 r. i tuż po jego urodzeniu doszło do bardzo poważnego zakażenie sepsą. Lekarze, aby ratować życie Jasia, musieli amputować lewe podudzie. Jaś będzie potrzebował wielu protez, aby mógł się prawidłowo rozwijać i nauczyć chodzić. Cały czas potrzebuje również profesjonalnej rehabilitacji. Jaś ma fantastycznych rodziców, którzy mimo przeciwności nie poddają się i bardzo troszczą się o syna. Potrzebują jednak naszej pomocy…

Mamy nadzieję, że uda nam się zorganizować wspaniałe wydarzenie, na którym wspólnie zbierzemy możliwie jak najwięcej pieniędzy, które w całości przekażemy na zakup protez i leczenie Jasia. Oczywiście czeka nas wspaniała zabawa i niezapomniane emocje!

Bądźcie z nami i przez wspólną zabawę pomóżmy Jasiowi, aby w przyszłości i on mógł stanąć z do współzawodnictwa na stoku narciarskim!

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz do 2 marca 2012 r. Istnieje możliwość zapisu w dniu zawodów na stoku.

Zapraszamy również na stronę naszego współorganizatora – czyli wspaniałej szkoły narciarskiej Ptak-Team: www.ptak-team.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.