Monika Kuszyńska i Andrzej Deskur poprowadzą galę Musicalowa Podróż Poza Horyzonty

10 i 11 marca 2013 w Teatrze Ludowym w Krakowie odbędą się muzyczne spektakle „Musicalowa Podróż Poza Horyzonty – Charytatywny Wieczór Fundacji Jaśka Meli”.

Szczegółowe informacje na temat musicalu można znaleźć na naszej stronie internetowej w specjalnej zakładce poświęconej wyłącznie musicalowi oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/pozahoryzonty.

Ostatni spektakl – 11 marca o godzinie 19:00, któremu postaramy się nadać charakter prawdziwej gali, poprowadzą Monika Kuszyńska i Andrzej Deskur!

Monika Kuszyńska – piosenkarka i autorka tekstów. Jej niesamowity głos słyszymy między innymi na albumach Varius Manx „Eta”, „Eno” i „Emi”, a od zeszłego roku – na solowym albumie „Ocalona”. Monika Kuszyńska jest również Ambasadorką Ogólnopolskiego Programu Protezowania.

Andrzej Deskur – aktor teatralny, filmowy i serialowy. Występował na scenie Teatru Ludowego oraz innych scenach krakowskich, warszawskich (m.in. Polonia, Bajka, Capitol), a nawet paryskich. Jego kreacje podziwialiśmy również w kultowym „Rysiu”,  a na co dzień np. w serialu „Na Wspólnej”.

Cieszymy się na współpracę z tak wspaniałymi artystami i nie możemy doczekać się tego magicznego wieczoru!


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.