Musicalowa Podróż Poza Horyzonty – Charytatywny Wieczór Fundacji Jaśka Meli

„Wybudujemy wieżę –
Wierzę, wierzę, wierzę,
Choć różne słowa, różny kolor skór,
Byle się tylko znaleźć w pozaziemskiej sferze,
Gdzie szczyty gór,
Gdzie pośród chmur…”

Tak w musicalu Metro śpiewali młodzi artyści, wcielając się w samych siebie – ludzi szukających szczęścia w życiu. I tak w dniach 10 i 11 marca 2013 zaśpiewają w Teatrze Ludowym artyści-wolontariusze podczas muzycznego spektaklu „Musicalowa Podróż Poza Horyzonty – Charytatywny Wieczór Fundacji Jaśka Meli”!

Celem tej inicjatywy jest zebranie środków na zakup protezy ręki dla Piotra Gołąba, naszego podopiecznego, tak samo jak my wszyscy poszukującego swojej drogi do szczęścia.

Twórcami musicalu są artyści z grupy wokalno-tanecznej z Krosna oraz pracownicy firmy UBS (w ramach wolontariatu pracowniczego). „Musicalowa Podróż Poza Horyzonty”  to wyprawa w świat musicalowych hitów, stanowiących magiczne połączenie tańca, słów, muzyki i śpiewu. Reżyserem  jest Rafał Stach, a spektakl wzbogaca oryginalna choreografia przygotowana przez Marię Patrylak. Usłyszymy najznakomitsze szlagiery scen musicalowych świata w nowych i porywających aranżacjach. Talenty twórców eksplodują w niezwykłej scenerii i zabiorą nas wszystkich w podróż poza horyzonty naszych oczekiwań…

Motywem przewodnim jest opowieść o dzieleniu się tym, co najlepsze, przeplatana starannie dobranymi, najbardziej znanymi i popularnymi przebojami: „Memory” z musicalu „Koty”, „Wieża Babel” z „Metra”, „Gdybym był bogaty” z musicalu „Skrzypek na dachu”, fragmenty „Upiora w operze”, „Grease”, „Fame”, „Polity”  i wiele innych. Przeboje z Broadwayu wreszcie zaistnieją na krakowskiej scenie, gdzie jest nam bliżej niż przez Atlantyk.

Wkrótce poinformujemy Was o sposobach i miejscach zakupu biletów na spektakl. Zapraszamy i liczymy na 100% frekwencję! Kraków nieczęsto gości musical jako formę sztuki, tym bardziej nie wolno przegapić takiej okazji na niezapomniane przeżycia!

„Musicalowa Podróż Poza Horyzonty”
Reżyseria: Rafał Stach
Choreografia: Maria Patrylak
Czas trwania spektaklu: 2,5  godziny z przerwą


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.