Najnowsze wieści

Na początek jedna bardzo ważna informacja – poszukujemy osób z Warszawy i Polski północnej, które chciały by zostać podopiecznymi Fundacji. Być może na tych terenach uda się pozyskać nowe źródła pomocy.

W najbliższym czasie skończymy opracowywać kwestie pomocowe. Wiele razy spotykamy się z taką sytuacją, kiedy zaoferowani okolicznościami z którymi przyszło się Wam zmagać przesyłacie nam niekompletne informacje. Brak potrzebnych informacji spowalnia wszystkie kroki jakie podejmujemy starając się pomóc Wam w rozwiązaniu problemów. Z tego powodu pracujemy właśnie nad zunifikowanymi wykazami potrzebnych dokumentów i formularzami pomocowymi. Dzięki temu będziecie dokładnie wiedzieli, jakie informacje i dokumenty są nam potrzebne w każdym konkretnym przypadku.

W ramach następującej unifikacji, pracujemy także nad jednolitą bazą ośrodków rehabilitacyjnych w Polsce, do których można jeździć na tak zwane turnusy rehabilitacyjne. Liczymy, na to że nowe zmiany pomogą Wam w kontaktach z nami i poszerzeniu waszego pola możliwych działań.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.