Nasza Fundacja partnerem inicjatywy Pomagam.bo

Pomagam.bo to kampania społeczna o charakterze non-profit, która ma na celu zainicjowanie budowy prężnie działającej i aktywnej społeczności wolontariuszy w Internecie.

Kampania, o której piszemy ma uświadomić nam, Polakom, jak wiele ogromnych spraw, przedsięwzięć, akcji działa na zasadzie wolontariatu, a modeli współpracy wolontariatu jest przecież tak wiele. Dodatkowo twórcy kampanii chcieliby, by ich działania doprowadziły do wzrostu liczby wolontariuszy w Polsce i refleksji na temat osób wykluczonych.

Wolontariat procentuje. Pomaga spojrzeć z innej perspektywy na wiele spraw i przewartościować życie. Podjęcie się wolontariatu owocuje rozwojem osobistym, może stać się przygodą życia i z pewnością przyniesie bezcenną satysfakcję. To przylądek bezinteresowności w dzisiejszym świecie wymiernych wartości - piszą na stronie inicjatywy organizatorzy.

Możecie wziąć także udział w konkursie organizowanym przez Pomagam.bo o tytule Wolontariat – lubię to (taka fejsbukowa nazwa) :) Tylko do 22 lutego 2011 r. na stronie można wypełnić formularz konkursowy. Chcecie więcej? Zajrzyjcie na stronę kampanii :) Oczywiście, oczywiście poniżej link.

www.pomagambo.pl

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.