Kawa dla Fundacji

Widzisz w lokalu taką naklejkę? Wypij w nim kawę, a wesprzesz nasze działania!

Picie aromatycznej kawy to nie tylko przyjemność. Teraz też okazja, by pomagać. Projekt Kawa dla Fundacji to inicjatywa, dzięki której osoby kupujące kawę w hotelach, restauracjach czy kawiarniach, mogą świadomie wesprzeć działania społeczne. Nieważne, czy pijesz kawę na spotkaniu biznesowym, z drugą połówką czy po prostu masz chwilę dla siebie!

Zasady projektu są proste i opierają się na lojalności. Firma uzupełnia deklarację dołączając ją do formularza nowego Partnera, wybierając ze swojej oferty minimum trzy kawy biorące udział w akcji. Po weryfikacji, wysyłamy Partnerowi materiały promocyjne. Malutkie naklejki umieszcza w menu przy zadeklarowanych kawach, dużą naklejkę umieszcza na drzwiach lub oknie. Następnie obsługa informuje zainteresowanych gości, co oznacza naklejka przy kawie. W kolejnym miesiącu na podstawie raportów ilościowych, firma przekazuje Fundacji darowiznę na cele statutowe w kwocie 50 groszy od każdej sprzedanej, zadeklarowanej kawy.

 Dlaczego to robimy? Ponieważ wszyscy na tym skorzystają!

 / Firma / narzędzie marketingowe, przychylność klientów, lepsza opinia, status Partnera akcji, lepszy wizerunek, obecność na mapie Partnerów, wizytówka na stronie projektu, nowych klientów, budowanie społeczności wokół lokalu

/ Klient / przyjemne z pożytecznym – świadoma pomoc społeczna podczas picia kawy

/ Fundacja / środki finansowe na działania statutowe i pomoc podopiecznym!

Jak jeszcze możesz pomóc?

  1. Weź udział w akcji Jak wypijesz kawę dla Fundacji
  2. Wypij kawę online
  3. Powiedz znajomym o naszej akcji!
  4. Dołącz do nas na Facebooku 

Jesteśmy jedyną Fundacją w Polsce pomagającą osobom po amputacji od wsparcia psychologicznego, po zakup protez i rehabilitację. W kolejce na przyjęcie do grona podopiecznych czeka około 100 osób, które liczą na naszą pomoc. Projekt Kawa dla Fundacji to nowy pomysł, który powinien ułatwić nam niesienie dobra innym!

Jeżeli prowadzisz:

  • hotel
  • restaurację
  • kawiarnię
  • inne miejsce, ale masz w ofercie kawę

skontaktuj się z nami i dołącz do projektu! Informacje o tym jak dołączyć są dostępne na stronie www.kawadlafundacji.pl

Chcesz porozmawiać o projekcie? Masz pytania lub własny pomysł na współpracę?
Napisz lub zadzwoń: g.ludwin@pozahoryzonty.org tel. +48 511 614 144

Możliwość komentowania jest wyłączona.