Dingo. The Musical

Dingo. The Musical. To już IV edycja!

Zachęceni zeszłorocznym sukcesem musicalu „hi!Jack!” w tym roku zaprezentujemy Wam porywające show rodem z westernu. Tej jesieni, poza obecnością na krakowskich deskach, po raz pierwszy zagramy także we Wrocławiu!

Musical to wyjątkowe charytatywne wydarzenie już po raz czwarty realizowane przez Fundację Jaśka Meli Poza Horyzonty oraz pracowników firmy UBS. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu, pasji i zapałowi osób biorących udział w poprzednich edycjach, muzyczne spektakle odniosły wielki sukces. Tym razem nie będzie inaczej! Tegoroczna edycja Musicalu odbędzie się 17 i 18 października w Teatrze Variété w Krakowie oraz 7 listopada w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu.

W show udział biorą pracownicy UBS i przyjaciele, których podstawowym celem jest przygotowanie   widowiska, mającego usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających widzów. Już wkrótce przeniesiecie się w klimat dzikiego zachodu, do saloonu, skąd dobiegną Was dźwięki znanych utworów w wykonaniu naszych utalentowanych współpracowników. Oprawę muzyczną zapewni zespół grający na żywo, znany ze współpracy przy poprzednich edycjach Musicalu. Próby, pod bacznym okiem reżysera, Michała Drozda, trwają już od kilku miesięcy, a za koordynację wszelkich działań odpowiedzialny jest sztab wolontariuszy pod wodzą Macieja Kalke.

Zyski ze sprzedaży biletów zostaną w tym roku przeznaczone na zakup protezy dla Marioli Łukawskiej i innych podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty. Mariola ma 36 lat, w czerwcu zeszłego roku została potrącona przez samochód, w wyniku czego straciła nogę na poziomie podudzia. Jest mamą trójki dzieci w wieku 16, 8 i 7 lat, które wychowuje samodzielnie. By znów w pełni cieszyć się macierzyństwem i wrócić do aktywności zawodowej, Mariola potrzebuje profesjonalnej protezy podudzia oraz intensywnej rehabilitacji.

Chcesz pomóc? Nie zwlekaj, kup bilet na nasz musical i daj się zabrać  w podróż po dzikim zachodzie! Dingo już 17 i 18 października 2016 w Krakowie oraz 7 listopada 2016 we Wrocławiu! Wszystkie niezbędne informacje – w zakładkach poniżej:

Dingo. The Musical
Bilety
Beneficjenci
Twórcy
Sponsorzy i partnerzy
Wesprzyj MPH!
Galeria
Media o musicalu

Zapraszamy, dziękujemy i życzymy niezapomnianej zabawy!

Możliwość komentowania jest wyłączona.