DRO 2014

Diversity Rock Opera można było podziwiać na deskach Opery Krakowskiej 11 i 12 maja 2014. Była to wyprawa w świat znanych musicalowych hitów i klasyków rocka w nowych, ciekawych aranżacjach oraz arie operowe. Było to nietypowe charytatywne przedsięwzięcie, powstałe z połączenia sił Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty, pracowników fimy UBS oraz artystów grupy wokalno-tanecznej z Krosna.

Edycja Musicalu Poza Horyzonty 2014 opowiadała o ludziach i o ich różnorodności. Miała na celu pokazanie, że pomimo dzielących nas różnic, wszyscy mamy marzenia, plany i ambicje, ale tym najważniejszym, co nas łączy, jest prawo do szczęścia.

Usłyszeliśmy takie utwory jak Dreamer, We did not start the fire, Les Rois du Monde, Proud Mary, Don’t stop me now i wiele innych. Na scenie wystąpili między innymi: Aleksandra Szmyd, Rafał Tomkiewicz, Bartosz Szadkowski, Michał Drozd oraz inni utalentowani, młodzi piosenkarze i tancerze wraz ze wspałniałą choreografią Marii Patrylak, Michała Drozda i Elżbiety Wasztyl. Reżyserem widowiska był Rafał Stach.

Fundacja Poza Horyzonty, artyści z Krosna i grupa wolontariuszy z firmy UBS podjęli się wspólnych działań w szczytnym celu. Pieniądze ze sprzedaży biletów zostały przeznaczone na protezy nóg dla podopiecznej Fundacji – Renaty Chrostek.

Możliwość komentowania jest wyłączona.