Niewidomi na tandemach

Z wielką przyjemnością polecamy stronę internetową i jednocześnie bazę pomagającą niewidomym znaleźć wolontariuszy do kierowania tandemami (oraz – w razie potrzeby – także tandemy do wspólnych jazd): www.niewidominatandemach.gt.pl

Idea stworzenia bazy powstała latem 2013, podczas Tandemowej Wyprawy Niewidomych od źródeł Wisły do ujścia. Wyprawa jest opisana na ww. stronie: http://www.niewidominatandemach.gt.pl/wyprawa2013.htm.

Płock, 2.07.2013. Na zdjęciu (od lewej): Kuba Terakowski, Maria Dymacz, Waldemar Rogowski, Paweł Mikołajewski, Tadeusz Sypień, Natalia Kalocińska, Marcin Sentyrz, Paweł Słomiński, Tadeusz Koneczny, Michał Kijewski, Bartłomiej Tumiłowicz. Fot. Stanisław Świercz

Wraz z koordynatorem projektu – Kubą Terakowskim, zapraszamy zainteresowanych wolontariuszy, niewidomych oraz wypożyczających tandemy do rejestrowania się na ww. stronie www.niewidominatandemach.gt.pl. Strona jest przejrzysta, zasady współpracy proste, wszystkie niezbędne formularze dostępne, a okazja do poznania fantastycznych ludzi – niepowtarzalna! Zatem do dzieła – na tandem i na wycieczkę!

Zachęcamy również do rozpowszechniania informacji o tym świetnym pomyśle. Kuba (terakowski@gmail.com) będzie Wam również wdzięczny za wszelkie informacje o tandemach do wypożyczenia, zarówno od osób prywatnych, jak i od firm, organizacji, instytucji, tudzież z wypożyczalni komercyjnych. Pomóżcie rozwijać się temu projektowi.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.