Niezwykła kolekcja bombek choinkowych

Julia Kamińska, Rafał Sonik, Anna Starmach, Magdalena Walach, Tomasz Schimscheiner, Jolanta Fraszyńska, Ewa Wachowicz i Agnieszka Cegielska podpisali wyjątkowe bombki choinkowe. Dochód ze sprzedaży tej niezwykłej kolekcji zostanie przeznaczony na organizację Poland Business Run, największego  charytatwnego biegu biznesowego, który stawia na nogi podopiecznych Fundacji Jaska Meli Poza Horyzonty.

Ubieranie choinki, dzielenie się opłatkiem, pyszne potrawy, śpiewanie kolęd i prezenty tworzą  wyjątkową, świąteczna atmosferę. Dopełnieniem tego niezwykłego nastroju będzie kolekacja bombek z podpisami znanych osób i świadomość, że pomogliśmy stanąć na nogi kolejnym osobom po amputacji.

Dochód ze sprzedaży kolekcji zostanie przeznaczony na organizację Poland Business Run, największego biegu charytatwnego w Polsce. W tym roku dla podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty pobiegło prawie 15 000 pracowników krakowskich, katowickich, poznański, warszawskich, łodzkih i wrocłwskich firm.  Udało się zebrać ponad milion zł brutto. Dwanascie osób już otrzymało nowe, dostosowane do ich potrzeb protezy. Kolejne wkrótce staną na nogi, dosłownie! – Jestem dumny, że mogę chodzić, mimo że nie mam nogi – mówi Marek Urbanek, który właśnie dostał protezę.

Pomóż stanąć na nogi podopiecznym Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty i weź udział w licytacji niezwykłej kolekcji bombek choinkowych

<<<Bezpośredni link do aukji Charytatywni Allegro>>>

 

 

 


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.