Piątka finalistów konkursu EDEN

Znamy już ścisłą piątkę finalistów konkursu EDEN, odbywającego się w tym roku pod hasłem „Turystyka dostępna”. Mieliśmy przyjemność brać udział w obradach kapituły konkursowej, która wytypowała następujące destynacje: Beskidzka 5, Bory Tucholskie, Uroczysko Zaborek – miejsce z duszą, Miasto turystyczne – Twierdza Przemyśl, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój.

28 kwietnia, podczas uroczystości na Polach Mokotowskich w Warszawie, zostanie ogłoszony laureat konkursu – jedna spośród wymienionych destynacji. Już teraz zapraszamy Was na to wydarzenie do Warszawy. Fundacja Poza Horyzonty, jako patron honorowy konkursu, będzie tam obecna razem z Polską Organizacją Turystyczną.

Podczas pikniku z okazji Dnia Ziemi na Polach Mokotowskich, wolontariusze i uczestnicy naszego projektu Razem Na Szczyty przeprowadzą grę terenową, podczas której będzie można bliżej poznać idę projektu i działalność Fundacji.

Szczegóły dotyczące konkursu EDEN znajdziecie tutaj: http://www.edenpolska.pl/pl/o-konkursie-eden/konkurs-eden-mamy-scisla-piatke.


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.