Pierwsze Regionalne Spotkanie Podopiecznych FJMPH

Drodzy Podopieczni,

chcemy Was bardzo serdecznie zaprosić na Pierwsze Regionalne Spotkanie Podopiecznych Fundacji Jaśka Meli Poza Horyzonty (tak, tak, jesteśmy mistrzami wymyślania krótkich nazw!). Przybywajcie do Krakowa, 7 marca na godz. 11:00, do Międzynarodowego Centrum Kultury w Rynku Głównym 25.

Baaaaardzo chcemy się z Wami spotkać! Niektórych z Was widzieliśmy: raz, dawno, za krótko lub nigdy. I to się musi zmienić! Chcemy również stworzyć okazję, abyście mogli się poznać, porozmawiać, wymienić doświadczeniami, nawiązać nowe kontakty i relacje. Po prostu – być ze sobą.

O 11:00 startujemy z kawą na dzień dobry, a o 11:30 całkiem nieformalnie i szalenie serdecznie rozpoczniemy – przywita Was Jasiek Mela (prezes fundacji) i Weronika Gurdek (koordynator ds. pomocy). Zajmie nam to całe 45 minut, bo chcemy Wam opowiedzieć, jak to z tą fundacją jest, skąd się wzięliśmy i jak rozumiemy naszą misję, czyli pomoc osobom po amputacjach. O 12:15 oddamy głos Agnieszce Pleti (dyrektor fundacji) i Grześkowi Ludwinowi (fundraiser), którzy opowiedzą o akcji „Kawa dla fundacji” i innych projektach fundacyjnych, do których chcielibyśmy Was zaprosić. Około 13:00 rozpoczniemy część główną, czyli dyskusję wokół pytania Jak pomóc osobie po amputacji kończyny?

Będziemy pracować w jednej wspólnej dużej grupie lub w mniejszych – zależy ilu nas będzie. W dyskusję wprowadzi Was Urszula Mela (wiceprezes fundacji, psycholog), która w telegraficznym skrócie przekaże Wam pewien tajemny know-how – kryptonim WYKŁAD O MÓZGU.

Nasza dyskusja to początek swego rodzaju konsultacji społecznych, dzięki którym za jakiś czas będziemy mogli stanąć do nieco bardziej formalnych i oficjalnych rozmów z ministerstwami – zdrowia oraz rodziny, pracy i polityki społecznej. Krótko mówiąc – żeby coś w systemie pomocy osobom po amputacjach kończyn zmieniać, trzeba wiedzieć co! Przyjedźcie i włączcie się w dyskusję!

Ok. 15:00 zakończymy dyskusję i przejdziemy do części kuluarowo-luźnej, która potrwa dotąd, dokąd będzie miał kto z kim rozmawiać ;)

Kto zaprasza?
Jasiek Mela (prezes fundacji),
Urszula Mela (wiceprezes fundacji),
Agnieszka Pleti (dyrektor fundacji),
Weronika Gurdek (koordynator ds. pomocy),
Joanna Chanek (asystent koordynatora ds. pomocy),
Piotr Sajdak (asystent koordynatora ds. pomocy),
Grzegorz Ludwin (fundraiser)

Warunki uczestnictwa:
Spotkanie jest otwarte i bezpłatne, zapraszamy naszych podopiecznych, osoby, które zamierzają nimi zostać i inne osoby zainteresowane tematem. Dojazd we własnym zakresie.

Bardzo prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 29 lutego. Napiszcie na adres: p.sajdak@pozahoryzonty.org. I tak będziemy do Was dzwonić ;)

Jakby coś ktoś z was chciał dorzucić to proszę tu pisać na ścianie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/943238915788830/


Podoba Ci się ten artykuł? Nie jesteś obojętny na problemy ludzi po amputacji?

Jeśli tak, wesprzyj nasze działania - zróbmy razem coś dobrego!

Możliwość komentowania jest wyłączona.